Toplu SMS Nedir, Nasıl Kullanılır

ASELCELL’E NASIL KAYIT OLUNUR ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASELCELL’e öncelikle kayıt olmak için “Kayıt Ol ! “ yazan yere tıklanır, açılacak ekranda    ilk aşamada Adınız, Soyadınız, Cep Telefonu Numaranız ve Güvenlik Kodu Numaranızın girmesi istenecektir. İkinci Aşamada Üyelik ve Abonelik Sözleşmesini okuyup onaylamanızve üyeliğimi oluştur butonuna tıklarsınız size Aselcell’den Kullanıcı ismi ve Şifre SMS olarak ulaşacaktır, kullanıcı ismi ve şifre ile Aselcell’e giriş yapabilirsiniz.

Kaydınızı Tamamladıktan sonra size test amaçlı istediğiniz numaraya gönderebileceğiniz 10 SMS hakkı tanımlanmıştır, böylece Toplu SMS hızımızı test edebilirsiniz.

Toplu SMS Sistemimizi tamamen kullanabilmek için Siz Değerli Müşterimizin “ Bireysel Abonelik  veya Kurumsal  Abonelik için istenen evrakları tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

 

TOPLU SMS KULLANMAK İÇİN İSTENEN EVRAKLAR

 

TopluSMS Sistemimizi  Bireysel olarak Kendi Adınıza veya Kurum Adına Alıyorsanız aşağıda listelenen evrakları ulaştırmanız gerekmektedir, siz değerli müşterilerimize bu konuda yardımcı olmak isteriz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖRNEK RESİMLER

 Bireysel Aboneler İçin :

  1. Abonelik Sözleşmesi İndir
  2. T.C Kimlik Fotokopisi
  3. İkametgah Belgesi ( E-Devletten Alınacak )

Kurumsal Aboneler İçin :

  1. Abonelik Sözleşmesi İndir
  2. T.C Kimlik Fotokopisi
  3. Vergi Levhası ( Şirket İçin İmza Sirküsü )

Abonelik Sözleşmesinin her sayfası alt ortası imzalandıktan sonra Bireysel veya Kurumsal olarak kullanacağınız belgeleri ilk önce Dijital Ortamda Ulaştırabilirsiniz, sonra ıslak imzalı evraklarınızı tarafımıza karşı ödemeli ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz.

Anlaşmalı Kargo Şirketimiz MNG Kargo Anlaşma Kodu:  174145880


Son Güncelleme: 2018-11-16 00:45:19