SMS RAPORLARI NEDİR,NASIL KULLANILIR

SMS MESAJ SONUÇLARINI NASIL GÖREBİLİRİM ?

SMS mesajlarınızın iletilip iletilmediğini SMS Raporları kategorisinde bulunan SMS Raporları başlığına tıklayarak SMS’inizin alıcıya gönderildiği tarih ve saat mesajın içeriği ve SMS başlığını ( Orjinatör ) görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

SMS GÖNDERİM GRAFİĞİ NEDİR NASIL KULLANMALIYIM ?

 

 

SMS gönderim grafiğinde başlangıç ve bitiş tarihini seçip gönder tuşuna bastığınızda grafiksel olarak hangi operatörlere mesajlar ne zaman gitmiş, İLETİLEN-İLETİLMEYEN-BEKLEYEN olarak analiz yapabileceksiniz.

Grafik sayesinde müşterilerinizin size ne kadar geri dönüş yapabildiğini ve müşterilerinizle olan diyaloglarınızla anlayabilir diğer işletmelerden farklı olarak ön plana çıkabilirsiniz unutmayın İnsanlar cep telefonuna gelen SMS’lerin % 98’ini okuyorlar.

 

 

 

 

 

RAPORLARDA ARAMA SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR ?

 

 

Raporlarda gönderdiğiniz SMS’leri görmek mi istiyorsunuz, SMS raporları kategorisi adı altında bulunan Raporlarda Arama sistemine tıklamanız yeterli içerik açıldıktan sonra başlangıç ve bitiş tarihlerini seçiniz, durumdan başarılı ve başarısız seçip, orginator ismini seçip, cep telefon numarasını seçtikten sonra Sorgula butonuna tıklayarak raporlarda aramak istediğinizi görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

ESKİ SMS SONUÇLARINI GÖREBİLİRMİYİZ ?

 

 

SMS raporları kategorisi adı altında bulunan Eski SMS Sonuçlarına

tıklayarak geçmiş yıllara ait eski SMS sonuçlarını görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

İPTAL OLAN SMS’LERİ GERİ YÜKLE

 

 

 

İptal olan SMS’leri geri yüklemek isterseniz SMS Raporlaro kategorisi adı altında bulunan İptal SMS’leri Geri Yükle butonuna tıklarsınızaçılan pencerede “İptal olan ve geri yüklenen SMS'leri görmek için Tıklayın.” İbaresi  çıkar  butona tıklayarak iptal olan SMS’leri ve geri yüklenen SMS’leri görebilir fikir sahibi olabilirsiniz.


Son Güncelleme: 2018-11-16 20:20:52