REHBER İŞLEMLERİ

YENİ KAYIT EKLE NASIL KULLANILIR ?

Rehber işlemleri Kategorisinden “Yeni Kayıt Ekle” butonuna tıklayın kayıt edeceğiniz kişinin Adını,Soyadını yazın, Açıklama Kısmına ekleyeceğiniz kişinin mesleğini yazabilirsiniz, cep telefonu numarasını kutucuğa ekleyin, bir gruba dahil etmek isterseniz grubu seçebilirsiniz, doğum günü veya evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde SMS otomatik gitmesini istiyorsanız, kayıt ettiğiniz kişinin Evlilik Yıl Dönümü veya Doğum Günü tarihini girdikten sonra SMS AT penceresinden EVET seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

 

 

 

EXCEL’DEN KAYIT EKLE NASIL KULLANILIR ?

Excel'den kayıt ekleyebilmeniz için GRUP oluşturmalısınız. Grup İşlemlerinden - Yeni Grup Oluştur'u Tıklamanız gerekmektedir. Grubu oluşturduktan sonra gelen uyarı  penceresinden TAMAM tıklayarak devam edin.

Sonraki aşamada Dosya Seç butonundan dosyanızı ekleyin, sağ yan pencerede Adı, Soyadı, Cep Telefonu,  Açıklama ve Grup Adını seçerek Rehbere kayıt yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAYIT BUL DÜZENLE NASIL KULLANILIR ?

Rehber işlemleri menüsünden “Kayıt Bul Düzenle” başlığına tıklayın, rehberinizde düzenlenecek kişinin cep tel. numarasını veya Ad Soyadını girin ve Ara butonuna tıklayın, arama sonucu telefon numarasını,ad soyad olan kişiyi düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUP İŞLEMLERİ NASIL KULLANILMALIDIR ?

Rehber işlemleri menüsünden “Grup İşlemleri “ başlığına tıklayın, oluşturacağınız grup adını yazın sonra ne amaçla oluşturduğunuzu aşağıda bulunan kutucuğa yazın “Kaydet” butonuna tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

İZİN SİSTEMİ NEDİR,NASIL KULLANILMALIDIR ?

Grup adını yazın,Açıklama kısmına grubu ne amaçlı oluşturduğunuzu yazın.

Sistemin çalışması için grup ve aktif gönderici adınız olmalıdır. İlk eklediğiniz izinden sonra şablonlara 2 adet kayıt eklenecektir. Bu şablonlar izin istediğiniz müşteriye gidecek sms’ler içindir. İstediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Müşteriden onay alındıktan sonra müşteri; verdiği bilgilerle birlikte ilgili gruba eklenecektir.

 

 

 

 

 

 


Son Güncelleme: 2018-11-16 21:49:12