Muhtar Adayları İçin Çözümler

Muhtar Adayları İçin Çözümler

Muhtar Adayları İçin Çözümler

Seçimlerde Muhtar Adayı olan Ali Bey mahalle sakinlerine kendini tanıtmak için dinlenmeden çaba sarf ediyordu,reklam afişleri,toplantılar  v.b. verimli çalışma yapmasına rağmen mahallesinde bulunan tüm mahalle sakinlerine yapacaklarını anlatamamaktan muzdaripti kendisini hem tanıtmak yaptıkları ve yapacakları hakkında çabuk erişim sağlayacağı bir yol araştırmaya başladı.

www.aselcell.com TopluSMS hizmetleri veren firmamızı buldu,öncelikle sisteme kayıt oldu ve kendisinden istenen evrakları tarafımıza ulaştırdı,sonrasında destek ekibimizin teknik çözümleri ile beraber mahalle sakinlerine  bilgilendirici SMS'ler atmaya başladı ve mahallede yaşayan mahalle sakinlerine sms ile sorular sorarak fikirlerini aldı, mahallede yaşayan halk  tarafından geri dönüşler  gayet olumlu olmaya ve Muhtar Adayımız tüm Mahallede yaşayan kişilerce tanınmaya başladı farklı ve farkındalık yaratan bu olay karşısında etkilnememek elde değildi, rakiplerine göre bir adım öne geçen Muhtarımız,Muhtar olmanın sevincini yaşayordu.

 

Sizde Aselcell'in çözümleri ve farkındalığından yararlanabilir,etkileyici,ucuz  ve kaliteli seçim reklamınızla Muhtar adayı seçilebilirsiniz.

 

Destek ve Çözümlerimiz için Lütfen bizi arayın :

Hemen Arayın : 0850 303 20 17

Whatsapp Destek Hattımız : 0850 303 20 17