Belediye Başkan Adaylarımıza Özel

Belediye Başkan Adaylarımıza Özel

Belediye Başkan Adaylarımıza Özel

Belediye Başkanlarımıza Özel Toplusms çözümlerimizle belediye başkan adaylarımızın yanındayız, sesli anket ve bilgilendirici toplusms  az bilinen en etkili yöntemdir,reklam kazandıran yatırımdır.

 

Kendinizi tanıtmak ve yapacaklarınız hakkında detaylı bilgileri bulunduğunuz il,ilçe veya Köylerde tanıtmak için bilgilendirici toplusms yollamak en hızlı ve çabuk kullanıcılara ulaşan yöntem Toplusms sistemleridir. Toplusms tek tıkla binlerce SMS tek bir seferde yolluyabilirsiniz,seçmenlerinize ulaşan sms'ler istatistiğe göre % 98 görülme oranı ile analiz edildiği saptanmıştır.

 

Seçmenlerinize toplusms yolluyarak onlara semtlerinde ne istediklerini,neler olması gerektiğini sorabilir gelen mesajları analiz edip yorumlayarak seçmenlerinizden olumlu bir tepki alabilir ve belediye başkanı olmanız durumunda halkın isteklerini yerinde ve farkındalık olarak yerine getirebilirsiniz,toplusms sistemleriyle seçmenlerinize kendinizi tanıtın Aselcell ailesi olarak Belediye Başkanı Adaylarımıza teknik desteğe hazırız.

 

Hemen Kayıt Olun : http://www.aselcell.com/uyelik

Destek ve İletişim İçin : 

Tel : 0850 3032017

Whatsapp : 08503032017